Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej pozemku, 1466 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01883
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 1466 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Stav: Aktivní
Cena: 1 900 Kč/m²
(Cena je kompletní bez dalších poplatků!)

Prodej pozemku pro bydlení, 1466 m², Tvořihráz
Láká Vás život na venkově? Chcete se mít kam vracet z rušného víru velkoměsta? Přejete si zařídit své bydlení bez výhrad po svém? Tak právě pro Vás tu máme řešení!!
Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek s možností výstavby rodinného domu „na klíč“, v malebné obci Tvořihráz na Znojemsku.
Stavební parcela o rozloze 1466m² rovinatého a velice mírně svažitého terénu přímo vybízí k představě obývat tento krásný pozemek s domem s terasou, ze kterého si budete moci užívat každodenní výhled do okolí. Vzniká zde malá ulice s pár novými domy, která Vám zajistí dostatečné soukromí, klid a téměř žádný provoz.
Pozemek je již plně zasíťován. Na jeho hranici najdete elektřinu, vodu, plyn i kanalizační přípojku. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Nechybí zde ani veřejné osvětlení a hotový nájezd ze zámkové dlažby.
Rodinný dům – model BUNGALOV XL03 – nabízí jednopodlažní verzi rodinného domu o dispozici 5+KK. Zastavěná plocha domu činí 197m², užitná pak 162m². Tento typ bungalovu nabízí kuchyňský kout spojený s obývacím prostorem, čtyři další pokoje, dvě koupelny s toaletami, samostatné WC, šatnu, spíž, technickou místnost, zádveří a průchozí garáž. Jistě uvítáte i možnost pochozí půdy pod sedlovou střechou na uložení sezonních věcí.
Dům spadá do energetické třídy "B". Jedná se o energeticky úsporné nebo nízkoenergetické domy. Samozřejmě na přání lze zhotovit i dům energeticky pasivní. Dům je zhotoven z předem připravených celostěnových panelů DMK system. Jedná se o certifikovaný stavební systém pro dřevostavby.
BUNGALOV XL03 je pouze malou ochutnávkou z celkové nabídky domů firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o.. Pokud Vám vybraný typový dům z nějakého důvodu nevyhovuje, lze Vám jej upravit na míru. Taktéž je možné nechat si dům navrhnout individuálně od projektového specialisty nebo i dle Vašeho projektu či studie. O celý proces stavby, jakožto i Vaše případné návrhy a změny se budou starat odborní kvalifikovaní pracovníci.
Firma DOMY D.N.E.S. je českou prosperující firmou, která staví domy již 19 let. Za sebou má více jak 300 realizovaných projektů. Samozřejmostí je i možná prohlídka výrobní haly, kde Vás majitelé rádi přivítají, podělí se o své zkušenosti a ukážou Vám jak celý proces výroby probíhá.
Cena je uvedena za pozemek, cena samotného RD v provedení „na klíč“ činí 6.810.000,-Kč. (nezahrnuje základovou desku, terasu, terénní úpravy, oplocení… viz ceník). Katalog typových domů a ceník na vyžádání u makléře.
Obec Tvořihráz je známou vinařskou obcí, nachází se na úpatí Českomoravské vrchoviny v Jevišovické pahorkatině 14km SV od Znojma.
V obci naleznete obecní úřad, mateřskou školku, poštu v blízkých Horních Dunajovicích a ostatní občanskou vybavenost ve spádovém městě Znojmě.
Kdo má rád přírodu a památky, jistě ocení tipy na výlet jako např. Starý a Nový zámek Jevišovice, vyhlášené Znojemské podzemí, či přírodní památku Mašovický lom.

Zvu Vás na prohlídku, přijďte se přesvědčit sami :)

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej pozemku, 860 m²

Prodej pozemku, 860 m²

Tvořihráz
1 900 Kč/m2

Prodej pozemku, 759 m²

Prodej pozemku, 759 m²

Tvořihráz
1 900 Kč/m2

Prodej pozemku, 1314 m²

Prodej pozemku, 1314 m²

Práče
1 500 Kč/m2

Prodej pozemku, 2175 m²

Prodej pozemku, 2175 m²

Dyjákovičky
2 100 Kč/m2