Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej pozemku, 759 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01886
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 759 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Stav: Aktivní
Cena: 1 900 Kč/m²
(Cena je kompletní, bez dalších poplatků!)

Prodej pozemku pro bydlení, 759 m², Tvořihráz
Láká Vás život na venkově? Chcete se mít kam vracet z rušného víru velkoměsta? Přejete si zařídit své bydlení bez výhrad po svém? Tak právě pro Vás tu máme řešení!!
Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek s možností výstavby rodinného domu „na klíč“, v malebné obci Tvořihráz na Znojemsku.
Stavební parcela o rozloze 759m² rovinatého a velice mírně svažitého terénu přímo vybízí k představě obývat tento krásný pozemek s domem s terasou, ze kterého si budete moci užívat každodenní výhled do okolí.
Vzniká zde malá ulice s pár novými domy, která Vám zajistí dostatečné soukromí, klid a téměř žádný provoz.
Pozemek je již plně zasíťován. Na jeho hranici najdete elektřinu, vodu, plyn i kanalizační přípojku. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Nechybí zde ani veřejné osvětlení a hotový nájezd ze zámkové dlažby.
Rodinný dům – model BUNGALOV S01 – nabízí jednopodlažní verzi rodinného domu o dispozici 2+KK. Zastavěná plocha domu činí 62m², užitná pak 48m². Tento typ bungalovu nabízí kuchyňský kout spojený s obývacím prostorem, ložnici, koupelnu s WC, technickou místnost a zádveří. Jistě uvítáte i možnost pochozí půdy pod sedlovou střechou na uložení sezonních věcí.
Dům spadá do energetické třídy "B". Jedná se o energeticky úsporné nebo nízkoenergetické domy. Samozřejmě na přání lze zhotovit i dům energeticky pasivní. Dům je zhotoven z předem připravených celostěnových panelů DMK system. Jedná se o certifikovaný stavební systém pro dřevostavby.
BUNGALOV S01 je pouze malou ochutnávkou z celkové nabídky domů firmy DOMY D.N.E.S. s.r.o.. Pokud Vám vybraný typový dům z nějakého důvodu nevyhovuje, lze Vám jej upravit na míru. Taktéž je možné nechat si dům navrhnout individuálně od projektového specialisty nebo i dle Vašeho projektu či studie. O celý proces stavby, jakožto i Vaše případné návrhy a změny se budou starat odborní kvalifikovaní pracovníci.
Firma DOMY D.N.E.S. s.r.o. je českou prosperující firmou, která staví domy již 19 let. Za sebou má více jak 300 realizovaných projektů. Samozřejmostí je i možná prohlídka výrobní haly, kde Vás majitelé rádi přivítají, podělí se o své zkušenosti a ukážou Vám jak celý proces výroby probíhá.
Cena je uvedena za pozemek, cena samotného RD v provedení „na klíč“ činí 2.950.000,-Kč. (nezahrnuje základovou desku, terasu, terénní úpravy, oplocení… viz ceník). Katalog typových domů a ceník na vyžádání u makléře.
Obec Tvořihráz je známou vinařskou obcí, nachází se na úpatí Českomoravské vrchoviny v Jevišovické pahorkatině 14km SV od Znojma.
V obci naleznete obecní úřad, mateřskou školku, poštu v blízkých Horních Dunajovicích a ostatní občanskou vybavenost ve spádovém městě Znojmě.
Kdo má rád přírodu a památky, jistě ocení tipy na výlet jako např. Starý a Nový zámek Jevišovice, vyhlášené Znojemské podzemí, či přírodní památku Mašovický lom.
Zvu Vás na prohlídku, přijďte se přesvědčit sami :)

Doplňkové informace

Elektřina 230 V

Odpad: kanalizace

Voda: dálkový vodovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej pozemku, 860 m²

Prodej pozemku, 860 m²

Tvořihráz
1 900 Kč/m2

Prodej pozemku, 1466 m²

Prodej pozemku, 1466 m²

Tvořihráz
1 900 Kč/m2

Prodej pozemku, 1376 m²

Prodej pozemku, 1376 m²

Suchohrdly
1 300 Kč/m2

Prodej pozemku, 1314 m²

Prodej pozemku, 1314 m²

Práče
1 500 Kč/m2

Prodej pozemku, 2175 m²

Prodej pozemku, 2175 m²

Dyjákovičky
2 100 Kč/m2