Instagram
Volejte 800 800 283

Proč svěřit prodej právě nám?

Poctivost, kvalita, rychlost, rozsah služeb a hlavně bezpečí
To jsou hlavní důvody, proč si vybrat naši realitní kancelář
 • Naše kancelář RE/MAX Profi Reality Znojmo si dlouhodobě a systematicky buduje silnou pozici v obchodu s nemovitostmi ve své lokalitě.
 • Naši makléři jsou vzdělaní profesionálové ve svém oboru a rozsahem svých služeb často překonávají očekávání zákazníků. Dohromady tvoří silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků.
 • Budujeme dlouhodobé korektní vztahy s našimi zákazníky, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.
 • Nabízíme nejširší možnost inzerce nemovitostí v Česku i v zahraničí díky společné internetové databázi RE/MAX.
 • Jako RE/MAX jsme nejznámější realitní značkou a máme jeden z nejnavštěvovanějších webů v ČR. Zájemci o koupi se proto primárně obracejí na nás.
 • Neustále rozšiřujeme počet kontaktů na zájemce o koupi nemovitosti. Díky tomu je prodej nemovitosti rychlejší.
 • Vždy se snažíme prodat Vaši nemovitost co nejrychleji za nejvyšší možnou cenu.
 • Kanceláře sítě RE/MAX se řídí etickým kodexem a obchodními podmínkami, máme jednotný reklamační řád.
 • Všechny kanceláře RE/MAX mají sjednáno pojištění profesní zodpovědnosti.
 • Finanční prostředky od kupujících jsou vždy uloženy v advokátní úschově.
 • Všechny smlouvy v RE/MAX vytvářejí a kontrolují renomovaní advokáti.
 Jiří Krška
+420 723 627 276
 Simona Mášová

Simona
Mášová

Nemovitosti
Web makléře
+420 775 636 396
 Irena Šnejdarová

Irena
Šnejdarová

Nemovitosti
Web makléře
 Klára Városi
+420 725 525 820
Bc. Barbora Vítková

Barbora
Vítková

Nemovitosti
Web makléře

Chci nabídnou svoji nemovitost do prodeje

Napsali o nás

"Služby pana Kršky jsem využil už podruhé a jsem opět velmi spokojený. Pan Krška je příjemný, ochotný a velmi vstřícný makléř. Jestli budu ještě potřebovat realitní služby, opět se určitě obrátím na Remax Znojmo a pana Kršky. Tímto Vám ještě jednou děkuji. Komůrka"
"Paní Vítkovou hodnotíme velice kladně.Zakázku vyřídila v krátkém čase.Provedla profesionální práci."
"Paní Irena je profesionálka, která skvěle zařídila veškeré formality týkající se prodeje mého bytu a následně velmi pomohla při vyřizování veškerých dokumentů při koupi mého nového bytu. Vřele makléřku doporučuji a chválím za její vstřícný přístup, ochotu a vzájemnou komunikaci."
"Maximální spokojenost. Byt byl pronajat dříve než jsme čekali. ;o)"
"Od prvniho našeho osloveni pana Kršky jsme byli velmi spokojeni s pružnosti a ochotou a profesionalnim přistupem.Všechny naše dotazy a požadavky byly včas a zodpovédné vyřizeny.Dékujeme"
"S paní makléřkou máme zkušenost už podruhé, a opět naprostá spokojenost. Velmi vstřícná, ochotná, rychlá a profesionální."
"Vstřícný, sympatický, korektní. Určitě doporučuji."
"S paní Vítkovou byla radost spolupracovat. Byla vždy tam, kde měla být, vyřídila vždy vše, co slíbila vyřídit a připravila vždy vše, co slíbila připravit. Kromě toho vždy vystupovala přátelsky a příjemně. Nad rámec svých běžných povinností komunikovala s nepřátelsky naladěnými uživateli bytu a dokázala je přimět k oboustranně přijatelné dohodě."
"Dobrý den,co se týká paní Ireny,tak jsem velmi spokojena.Prodej mého bytu proběhl rychle a na profesionální úrovni.Vřele doporučuji.Šťávová Jana"
"Byl jsem velmi spokojen s vysokou kvalitou poskytnutých služeb. Určitě doporučuji."
"Maximální spokojenost s odvedenou prací realitního makléře."
"Byli jsme velice spokojeni. Vše proběhlo bez problémů a rychle. Pan Krška se vším poradil. Kvalita poskytnutých služeb předčila naše očekávání. Děkujeme"
"dost dobrý, až hustě dobrý, skvělý"
"Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů, makléřka vyřídila všechny potřebné dokumenty, prodej byl rychlý a bezproblémový."
"Se službami paní Ireny Šnejdarové jsem nadmíru spokojen. Její přístup je profesionální a díky ní se mi podařilo v krátké době prodat 2 nemovitisti za nadstandartní cenu. Tímto ji chci moc poděkovat. Ing. František Valluch"