Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej ubytovacího zařízení, 320 m², Bítov

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01614
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 1015 m²
Plocha zastavěná: 161 m²
Plocha pozemku: 1015 m²
Plocha užitná: 320 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Druh objektu: Smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 14 990 000 Kč
(Včetně provize a právních služeb)

Prodej ubytovacího zařízení, 320 m², Bítov
Místo starého Bítova, který zatopila Vranovská přehrada, byl jako jeden z prvních objektů spolu s Bítovem novým vybudován objekt, který se dneska jmenuje Restaurace Na Špici, je v provozu od května do října a je tam vždycky plno.

Částečně podsklepená restaurace s obytným podkrovím o čtyřech pokojích s klimatizací, restaurací pro 40 hostů, kompletně vybavenou kuchyní, výčepem, terasou a veškerým potřebným sociálním zařízením a kompletním restauračním vybavením a zázemím se nachází na vlastní parcele o zastavěné ploše 161m², okolní parcely jsou též ve vlastnictví stejného majitele, pod restaurací se nachází zkolaudovaná venkovní terasa pro 60 hostů, na vedlejší a na boční terase je kapacita 50 hostů, restaurace je stále v provozu a pro svého majitele umožní i celoroční bydlení, vytápění je elektrické a krbovými kamny.
Objekt má vlastní zkolaudovanou studnu s patřičnými atesty na pitnou vodu, jímku, je napojen na elektrickou energii kapacitně dostatečně dimenzovanou nově zbudovanou přípojkou.
Pod restaurací ve vzdálenosti 50m se nachází přístaviště pro výletní parník, celá lokalita je vyhledávanou rekreační oblastí, v nepříliš vzdáleném okolí se Bítovský kemp a spousta soukromých rekreačních chat.

Okolí restaurace Restaurace se nachází v jedné zátoce Vranovské přehrady, poblíž se nachází zřícenina hradu Cornštejn a hrad Bítov. Nad restaurací je krásný výhled z přírodní vyhlídky.

Restaurace se prodává kompletně vybavená, tzn., že můžete nakoupit suroviny a klidně zítra otevřít a přivítat první letošní návštěvníky.
Všechny objekty jsou řádně zkolaudovány a zapsány a splňují veškeré podmínky pro provoz, který trvá ku spokojenosti hostů pod vedením stávajících majitelů nepřetržitě již 23 let. A když budete chtít, můžete tam klidně i přes zimu bydlet, k dispozici máte vše a jako bonus absolutní klid.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zavolejte, rád Vám nemovitost představím.

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky