Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej vinného sklepa, 45 m², Vrbovec

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01792
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 45 m²
Plocha zastavěná: 45 m²
Plocha užitná: 45 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Umístění objektu: Polosamota
Druh objektu: Cihlová
Stav: Aktivní
Cena: 1 499 000 Kč

Prodej vinného sklepa, 45 m², Vrbovec
Exklusivně vám nabízím ke koupi vinný sklep s lisovnou a pěkným pozemkem, který se nachází bezprostředně za ní, soubor nemovitostí se nachází ve sklepní ulici směrem na vinařskou obec Vrbovec, okr. Znojmo.
Lisovna ze smíšeného zdiva má zastavěnou plochu 44m² a je z ní vstup do hloubeného, klenutého cca 35 metrů dlouhého vinného sklepa, je napojena na elektrickou energii a je možno ji napojit na obecní vodovodní řad, v současné době je k dispozici vlastní studna, která se nachází přímo v lisovně.
Lisovna i sklep jsou v dobrém technickém stavu, předpokládám však, že nový majitel si ji upraví a zvelebí k obrazu svému. Vzhledem k dostupnosti IS sklep přímo vybízí ke zbudování vinného penzionu, nebo vlastní vinotéky.
Celková plocha pozemků, které jsou součástí prodeje vinného sklepa a které se nachází přímo nad ním má výměru 360m², umožňuje výsadbu menšího vinohradu, zbudování krytého posezení s pergolou, prostě záleží jen na fantazii a preferencích budoucího majitele.
Obec Vrbovec a samotná sklepní ulice, kde se sklep nachází, jsou vyhlášenou vinařskou oblastí Jižní Moravy na Znojemsku, o čemž svědčí zejména to, že převážná část sklepů již byla rekonstruována a slouží jak k soukromým, tak k podnikatelským účelům.

Nemovitost je ihned volná.

Doplňkové informace

Doprava: silnice

Elektřina 230 V

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky