Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 113 m², Znojmo

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01904
Okres: Znojmo
Lokalita: Oblekovice
Ulice: Nesachlebská
Plocha celková: 1189 m²
Plocha zastavěná: 632 m²
Plocha pozemku: 1189 m²
Plocha užitná: 113 m²
Stav objektu: Dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Druh objektu: Smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 6 500 000 Kč
(Cena včetně provize a právního servisu.)

Prodej rodinného domu, 113 m², Znojmo
Máte rádi velký prostor? Máte velkou rodinu? Podnikáte? Chtěli byste zahradničit či se zabývat například chovem zvířat?
Tak to tu máme něco pro Vás!!
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme velký rodinný dům v řadové zástavbě ve Znojmě, městské části Oblekovice.
Dům má charakter statku, byl postaven v první polovině minulého století a oplývá bohatou historií. Je ve velmi dobrém stavu, obyvatelný a udržovaný, ovšem vyžaduje modernizaci, kterou si dnešní doba žádá. Celková plocha pozemku je 1189m², z toho zastavěná plocha a nádvoří pak činí 632m².
Celá nemovitost a pozemky k ní náležící se rozprostírají na rovinatém terénu, kdy dům je orientován na severozápadní a zahrada na jihovýchodní stranu.
Celá nemovitost je dispozičně velmi dobře řešena. Užitná plocha obytné části domu činí 113m². A komu by to bylo málo, lze vybudovat i půdní vestavbu, či rozšířit obytnou část o technické místnosti do dvora.
Do domu je zavedená elektřina - 220V i 380V. Voda je k dispozici jak z řádu, rozvedená po objektu, tak i z vlastní studny. Ohřev teplé vody řešen bojlerem. Vytápění zajišťují plynové WAW, přitopit si však můžete i malými kamny na dřevo, které jsou umístěny v pravé části domu. Levá část pak nabízí napojení krbu v prostoru obývacího pokoje. Odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizaci.
Vchodem z ulice přes zádveří a chodbu se dostaneme na uzavřený dvůr, který nabízí naprosté soukromí. Přímo ponouká k zařízení příjemného posezení, bazénu, ale i hracího koutku pro děti. Nachází se zde také garáž s montážní jámou, černá kuchyně s kachlovými kamny a dřevník. Dvůr uzavírá prostorná průjezdná stodola, která nabízí nemalý prostor k uskladnění věcí, parkování několika aut, či ustájení zvířat, například ovcí, které se Vám velmi rády postarají o údržbu rozlehlé zahrady, na které se nachází vzrostlé ovocné stromy – třešně, meruňka, švestka, hrušně a jabloň. Příjezd na pozemek je i ze souběžné ulice, právě přes zahradu, skrze stodolu až na dvůr.
Oblekovice jsou jihovýchodní částí města Znojma. Nabízejí nefalšovanou atmosféru klidné vesnice, přitom do města to máte, co by kamenem dohodil. Zajíždí zde MHD, autem do centra je to cca 10 minut. Město Znojmo nabízí veškerou občanskou vybavenost.
Pro milovníky turistiky a památek je jistě zajímavé i okolí obce, a to zejména cyklostezky, řeka Dyje, či vyhlášené Znojemské podzemí. Nachází se zde také jezdecká stáj, s možností jízdy na koních, což ocení zejména děti.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám sdělím podrobné informace a provedu Vás nemovitostí.

Doplňkové informace

Doprava: silnice, MHD, autobus

Elektřina 230 V, 400 V

Odpad: kanalizace

Topení: lokální plynové

Voda: dálkový vodovod

Ostatní rozvody: satelit

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky