Instagram
Volejte 800 800 283

Pronájem ubytovacího zařízení, 600 m², Hevlín

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01909
Okres: Znojmo
Lokalita: Hevlín
Plocha celková: 542 m²
Plocha zastavěná: 330 m²
Plocha pozemku: 542 m²
Plocha užitná: 600 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Druh objektu: Cihlová
Energ. náročnost budovy: D
Stav: Aktivní
Cena: 80 000 Kč za měsíc
(+ DPH)

Pronájem ubytovacího zařízení, 600 m², Hevlín
V příhraniční obci Hevlín, vzdálené pouhé 3 km od rakouského lázeňského městečka Laa an der Thaya nabízíme k pronájmu luxusní rezidenci disponující dvěma apartmány se čtyřmi lůžky, z toho jeden včetně kuchyně, a dále třemi dvoulůžkovými pokoji zařízenými v moderním nadčasovém stylu, s vlastním střeženým parkovištěm a malebnou okrasnou zahradou. V přízemí se nachází posilovna, velká společenská místnost s komfortně vybavenou kuchyní a klubovnou pro příznivce pool biliardu, recepce. V kuchyni je k dispozici velká americká lednice s výrobníkem ledu, pro kulináře profesionální espresso, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba a myčka nádobí a další luxusní spotřebiče.
Tato residence je opravdu nadstandartní ubytování, nabídne novému provozovateli a jeho klientům možnost strávit nezapomenutelné zážitky v příjemném a diskrétním prostředí. V uzavřeném dvoře naleznete komfortní posezení na terase u zahradního jezírka s vodopády, pro milovníky grilování pojízdný gril a dokonalou relaxaci si vychutnáte ve venkovní vířivce nebo v houpacích křeslech.
Lze tu realizovat uzavřené soukromé akce, firemní team buildingy či luxusní rodinné dovolené, "STARHOUSE residence" je tím ideálním místem pro uskutečnění Vašich podnikatelských představ.
Nájem 80.000,- Kč + DPH
Kauce 2x nájem + DPH
Inkaso - zálohy na služby dle dohody ( info na osobní schůzce)
Neváhejte mě kontaktovat, více informací Vám ráda předám.

Doplňkové informace

Doprava: silnice, autobus

Elektřina 230 V

Odpad: kanalizace

Topení: Podlahové

Voda: dálkový vodovod

Plyn: plynovod

Bezbarierový byt: Ano

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky