Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej pozemku, 476 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01672
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 476 m²
Plocha zastavěná: 31 m²
Umístění objektu: klidná část obce
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 990 000 Kč

Prodej zahrady, 476 m², Znojmo
Exklusivně Vám nabízí pěknou zahradu s chatkou a s možností celoročního užívání této chaty, jak je ostatně činěno doposud.
Zahrada se nachází v pěkném místě Oblekovic s výhledem do údolí Znojma nad silnicí vedoucí ze Znojma na Načeratice.
Chatka je zděná z pálených cihel + Porotherm, okna a dveře plastové, vytápění krbovými kamínky, nebo klimatizační jednotkou, která umožňuje jak chlazení, tak topení, střecha je částečně sedlová s využitím podkroví, kde se nachází jeden menší pokoj, v přízemí je umístěna jednotka 1+1 a to kuchyně se stolováním, obývací část, společná s ložnicí, koupelna se sprchovým koutem, s WC a prostorem na pračku.
Pod domem se nachází velmi pěkný sklep s udírnou, vhodné jako místnost pro posezení, nebo tak jak v současné době, jako úložný prostor, vedle domu je zpevněné posezení pod meruňkou, na zahradě se nachází i další ovocné stromy, příjezd k chatě po zahradě je vysypán štěrkem, k dispozici je i plechová garáž na automobil.
Zahrada je dostupná po nezpevněné, ale pěkné obecní komunikaci, je napojena na elektrickou energii, vodovod je z vlastní studny a odpady jsou svedeny do 10m3 velké jímky, chata byla zbudována v roce 2012.
Volné ihned.

Doplňkové informace

Elektřina 230 V, 400 V

Odpad: septik

Voda: Studna

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej pozemku, 10081 m²

Prodej pozemku, 10081 m²

Znojmo
Cena na dotaz