Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej pozemku, 1350 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01537
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 1350 m²
Plocha zastavěná: 38 m²
Umístění objektu: klidná část obce
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 590 000 Kč
(včetně provize a právních služeb)

Prodej zahrady, 1350 m², Znojmo
No chtěl jsem původně napsat prodej ovocné botanické zahrady, protože z místních i nemístních běžně pěstovaných druhů ovoce jsem nenarazil pouze na ryngle.
Nabízím Vám tedy ke koupi velmi pěknou zahradu čtvercového tvaru v zahrádkářské kolonii u Nové nemocnice, která je přístupná po částečně - štěrkem a asfaltovou drtí zpevněné komunikaci, s vlastní studnou s pitnou vodou a zároveň i s napojením na obecní vodovod a elektrickou energii 220/380V, krásným sklepem, venkovním posezením, chajdou na spočinutí po práci, skleníkem, kolnou a těmi všemi stromy a keři. Vzrostlé ořešáky dominují rohu zahrady, po řádcích jak ve vinohradu jsou sázené broskve, jabloně, hrušky, třešně, višně, meruňky, nektarinky, broskve, několik hlav révy vinné a to buď k produkci vín a nebo ve skleníku réva stolní, několik keřů plodících fíkovníků, dvou druhů kiwi, kumoi, mandloněmi, rybízem, angreštem, ostružinami i malinami... No přijďte a uvidíte, vše pěkně udržované a když přijdete včas, tak ochutnáme, ale majitelům to nepovíme, nebo jo?!
Chatka je zděná z cihel, s možností vybudování podkroví a ještě se dá přistavět koupelna s WC a vybudovat septik, střechu hodit do štoku a klidně bydlet a nebo si jen tak užívat, tak jako stávající majitelé doteďka. Když Vám bude teplo, vydáte se do sklepa pod chatkou, který je rozdělený na dvě úrovně, v první se skladuje ovoce a zeleni a v té druhé, nově zbudované a z cihel klenuté - no to vidíte na fotkách.
Vedle chaty se nachází dřevník na nářadí, z druhé strany nově zbudované příjemné zastřešené posezení u funkční udírny..
No, ještě bych dodal, že pokud se chatka náležitě uzpůsobí, je možné ji celoročně užívat a díky blízkosti města, kdo ví, možná se tam jednou bude i stavět..
Koukám, že jsem se zase rozepsal a tak pokud máte zájem, tak zavolejte, mrkneme se tam, přeji stálé zdraví a na viděnou, Jiří

Doplňkové informace

Doprava: MHD

Elektřina 230 V, 380 V

Topení: lokální tuhá paliva

Voda: zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej pozemku, 636 m²

Prodej pozemku, 636 m²

Pravice
1 699 000 Kč

Prodej pozemku, 10081 m²

Prodej pozemku, 10081 m²

Znojmo
Cena na dotaz