Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej pozemku, 4951 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01534
Okres: Svitavy
Lokalita:
Plocha celková: 4951 m²
Umístění objektu: okraj obce
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 450 Kč/m²
(Cena je kompletní, včetně právního servisu a provize)

Prodej pozemku pro bydlení, 4951 m², Březová nad Svitavou
Každý, kdo hledá pozemek pro stavbu vysněného domu má svou představu o tom, kde by měl takový pozemek být a jistě má i představu, jak by měl jeho dům vypadat. Někdy jsou takové plány odlišné od těch „běžných“ a dům by měl být tak trochu jiný, pozemek větší než obvykle atd….
Pro takového zájemce máme nyní v nabídce trochu nestandartní pozemek pro stavbu patrového domu s možností obytného podkroví a celkovým pozemkem k užívání o výměře 4951 m².
Pro stavbu domu lze využít část parcely č. 804/1, zde je možné hlavní stavbou zastavět až cca 200 m², dům může mít 2 nadzemní podlaží i obytné podkroví. Vzhledem k umístění budoucí stavby získá nový majitel nejen krásný výhled na město, ale i příjemné soukromí, jelikož se jedná o poslední (koncové) stavební místo v této části. Terasovitý pozemek lze využít např. pro bazén nebo místo k odpočinku s posezením a výhledem, který jen tak někdo mít nebude. Například z patra domu je možné terasou propojit přístup na zvýšenou část pozemku, jak říkám, vcelku nestandartní, ale dosti účelné. Možností je samozřejmě více, vše záleží na fantasii budoucího majitele.
Pravda, příjezd k parcele není zrovna rovinka, ale jak se říká: „něco za něco“.
Pokud máte zájem o takový nestandartní typ pozemku, neváhejte a kontaktujte mne.

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej pozemku, 10800 m²

Prodej pozemku, 10800 m²

Ctidružice
520 Kč/m2