Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej zařízení, 229 m², Znojmo

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01467
Okres: Znojmo
Lokalita: Znojmo
Ulice: Jezuitská
Plocha celková: 229 m²
Plocha zastavěná: 229 m²
Plocha pozemku: 229 m²
Plocha užitná: 430 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Druh objektu: smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 14 999 000 Kč
(včetně provize a právních služeb)

Prodej penzionu, 430 m², Znojmo
Při pohledu z terasy podkrovního apartmánu na panorama střech a kostelů Znojma jsem se zasnil, málo které pohledy Vás uklidní, pohladí...
A není to jen výhled z terasy, co v tomto penzionu, který se nachází v samém srdci západní historické části Znojma, stojí za zmínku.
Objekt, který je staletí historicky ve vlastnictví rodiny stávající majitelky prošel v minulých letech dvěma zásadními rekonstrukcemi.
Těsně po navrácení rodinného majetku byla vybudována restaurace, která dnes slouží jako zázemí pro stolování hostů, upraven vinný sklep.
Druhá, již zcela zásadní a komplexní rekonstrukce se odehrála v průběhu roku 2007-2008, kdy se začalo takzvaně od píky, v tomto případě od sklepa, který byl odvodněn, byly položeny nové podlahové krytiny , zdůrazněn znojemský skalní masiv, na kterém je celá nemovitost postavena, v celém domě pak nová elektřina, rozvody, podlahy, okna, střecha.
V I.NP, vznikla restaurace - 45 m², pro hosty penzionu s kuchyňkou, s návazností na vedlejší salonky - 38m², celé toto podlaží je možno využívat k oslavám, svatbám, narozeninám a to i ve spojitosti se sklepením. Prostoru dominuje skulptura významného českého akademického sochaře a profesora Jiřího Beránka vystupujícího pod hlavičkou "12/15 Pozdě, ale přece" která symbolizuje dřevěný vinný lis, součástí této skulptury je i bar. Tento prostor je zařízen velmi citlivě a se smyslem pro detail, kombinující moderní prvky s historickými.
V tomto podlaží jsou k dispozici tři toalety a koupelna.
Po levé straně po vstupu do domu je schodiště, kterým se postupně vstupuje do dalších podlaží domu, kde jsou již umístěny samotné apartmány pro hosty penzionu.
II.NP, zde se nachází 3 pokoje pro hosty, z nichž dva jsou určeny pro dvě osoby, jeden je jednolůžkový, každý má vlastní sociální zařízení - koupelna s WC a vanou, nebo sprchovým koutem a vlastní ohřev TUV bojlerem. K jednomu dvoulůžkovému pokoji náleží velkorysá terasa o velikosti 40m², společná je zastřešená veranda, kde se nachází i zázemí penzionu, prádelna a samostatné WC pro personál.
III.NP, zde se nachází dva apartmány pro čtyři osoby, z nich jeden má přístupný balkon, samozřejmostí jsou opět vlastní koupelny a toalety.
IV.NP, byt majitelky, nebo krásný apartmán pro hosty, je to onen byt, na kterém, stojíce na terase začínám popisovat objekt Penzionu, který Vám právě nabízím.
Technická data jsou nudná, nicméně nezajímavá a proto zde přidávám:
- I.PP - sklepení 35m²
- I.NP - prostor restaurace, salónků, zázemí - 110m²
- II.NP - 2 dvoulůžkové pokoje, 24 m² + 40m² terasa a 27m², jednolůžkový 15m²
- III.NP - dva čtyřlůžkové apartmány, 31m² s balkonem a 42m²
- IV.NP - Apartmán, byt 3+kk 68m² s uzavřenou verandou 8.5m² a terasou 13m² s oním úžasným výhledem
Celá nemovitost je ve velmi dobrém stavu, součástí prodeje je i sousedící garáž pro 4 motocykly, jedno auto a nebo 20 kol.
Pro investory nabízíme vedení penzionu stávající, sympatickou majitelkou, Janou Kuky, která Vás tímto zve do královského města Znojma.

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky