Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 80 m², Hnanice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01874
Okres: Znojmo
Lokalita: Hnanice
Ulice: Pod Skálou
Plocha celková: 583 m²
Plocha zastavěná: 203 m²
Plocha pozemku: 583 m²
Plocha užitná: 80 m²
Stav objektu: Dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Druh objektu: Smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 999 999 Kč
(Součástí ceny je odměna zprostředkovatele a kompletní právní služby)

Prodej rodinného domu, 80 m², Hnanice
V samém srdci Národního parku Podyjí a vinařského jihu Vám exklusivně nabízím ke koupi rodinný dům o stávající dispozici 2+1, s možností rozšíření a úpravy dle Vašich představ.
Rodinný dům se nachází v turisticky atraktivní lokalitě Národního parku, ve velmi klidné části obce, v přímém kontaktu s místní přírodou, ať již svým sousedstvím s krásným rybníkem, nebo na bezprostředně navazující turistické stezky, které míří do místních vinic, lesů a okolní přírody.
Nemovitost je určena k rekonstrukci, záleží tedy jen na Vás, zda si zde vybudujete svůj vysněný rodinný dům, nebo zvolíte vlastní úpravu a nemovitost využijete ke zbudování malého rodinného penzionu.
Staticky je nemovitost v pořádku, je postavena na místním skalnatém masivu, není zřejmé žádné enormní zavlhání, střecha je nově položena, nebo opravena, základ domu je kamenný, obvodové zdi jsou cihlové.
Samotná obytná část byla dříve dispozičně o velikosti 2+1, ale není problém ji rozšířit o plochy bydlení, které dříve sloužily jako hospodářská stavení.
Parcely, které jsou součástí prodeje jsou označeny na vložené mapě.
Nemovitost je napojena na veškeré dostupné sítě, tzn., elektrickou energii, plyn, obecní vodovod a splaškovou kanalizaci.
Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky