Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 67 m², Čejkovice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01808
Okres: Hodonín
Lokalita: Čejkovice
Ulice: K Marku
Plocha celková: 248 m²
Plocha zastavěná: 188 m²
Plocha pozemku: 248 m²
Plocha užitná: 67 m²
Stav objektu: Dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Druh objektu: Cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 100 000 Kč
(Cena za nemovitost je včetně poplatků RK.)

Prodej rodinného domu, 67 m², Čejkovice
Nebaví Vás šeď velkoměsta? Bydleli byste raději na venkově, kde to žije? Či zvažujete podnikat? Pak tu máme nemovitost ušitou na míru přímo pro Vás!
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme menší rodinný dům v obci Čejkovice na Hodonínsku. RD o dispozici 3+1 nabídne pohodlné bydlení pro rodinu, ale také vzhledem k lokalitě možnost podnikání v ubytovacích službách.
Nemovitost nacházející se na parcele o celkové výměře 248m² je přízemní, s možností rozšíření o podkrovní nástavbu nebo další přístavbu za obytnou částí. Je připojena na všechny IS – elektřina, plyn, vodovod, kanalizace. Na domě proběhla výměna oken a je ihned obyvatelný. K domu náleží malá zahrádka a je zde kopaný vinný sklep.
Čejkovice jsou vinařská obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 15 km severozápadně od Hodonína. Najdete tu obecní úřad, školu, školku, zdravotní středisko, lékárnu, obchody, restaurace a samozřejmě vinné sklípky.
Je to vyhlášená vinařská „metropole“, pořádají se tu nejrůznější kulturní akce, kde se určitě nebudete nudit. Pokud máte rádi turistiku, určitě Vás nezklame bohatá síť cyklostezek mezi vinicemi a milovníci památek si také přijdou na své. Čejkovská tvrz, nejvýznamnější komenda templářského řádu na území naší republiky nemá obdoby ani v sousedních zemích. Pro vyznavače vodních sportů je zde nedaleko vodní nádrž Nové Mlýny.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zvu Vás na prohlídku. Můžete ji spojit s výletem po okolí, protože je opravdu na co koukat!
Malý, ale můj…. I takto na Vás může dýchnout představa vlastnit tento malebný domek uprostřed srdce vinařského kraje….

Doplňkové informace

Doprava: silnice, MHD, autobus

Odpad: kanalizace

Topení: lokální plynové

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky