Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 147 m², Šumná

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01895
Okres: Znojmo
Lokalita: Šumná
Plocha celková: 1794 m²
Plocha zastavěná: 182 m²
Plocha pozemku: 1794 m²
Plocha užitná: 147 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Umístění objektu: Centrum obce
Druh objektu: Smíšená
Energ. náročnost budovy: D
Stav: Aktivní
Cena: 2 599 000 Kč
(cena včetně provize a právního servisu)

Prodej rodinného domu, 147 m², Šumná
V zastoupení majitele pro vás mám skvělou příležitost ke koupi jedinečné nemovitosti v okrese Znojmo, jen krátkou vzdálenost od Vranovské přehrady. Nemovitost se nachází v samotném centru střediskové obce Šumná, která je obklopena malebnou přírodou a nabízí klidný venkovský životní styl.
Tento dům je na první pohled drobný, ale skrývá v sobě rozlohu 147 m². Skládá se z šesti pokojů s unikátním rozložením, které nabízí široké možnosti využití, ať už pro klasické rodinné bydlení nebo jako prostor pro realizaci vašich podnikatelských snů, například jako CYKLO-penzion. Jedná se o samostatně stojící dům ve tvaru L, postavený ze smíšeného zdiva, který zaujme svým klasickým vzhledem vhodným do venkovského prostředí.
Na prostorném zatravněném dvoře se nachází několik menších užitkových staveb a při procházení stodolou se otevírá pohled do nádherné, nekonečné venkovské zahrady plné ovocných stromů, která jistě potěší každého milovníka přírody. Dům nabízí veškeré technické předpoklady pro pohodlné bydlení - plyn, elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci a studnu. K dispozici je také sklep a garáž.
Obec Šumná disponuje plnou občanskou vybaveností, ať už se jedná o obchod, který je vzdálen pouhých 100 metrů od objektu, školu, školku nebo zdravotní středisko, které jsou v bezprostřední blízkosti od nemovitosti. Dům je vhodný k rekonstrukci, což mnozí z vás mohou vnímat jako výhodu, jelikož umožňuje přizpůsobit si interiér dle vlastních představ a potřeb. Navíc je možnost rozšíření stavby na prostorné zahradě.
Energetická náročnost budovy: PENB "D"
Využijte ideální čas na prohlídku této jedinečné nemovitosti, kdy se zahrada zelená a do domu proniká sluneční světlo.
Ráda vás uvítám na prohlídce.

Doplňkové informace

Doprava: vlak, silnice, autobus

Elektřina 120 V, 230 V

Odpad: kanalizace

Topení: ústřední plynové

Voda: dálkový vodovod

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky