Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 84 m², Pavlice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01773
Okres: Znojmo
Lokalita: Pavlice
Plocha celková: 878 m²
Plocha zastavěná: 91 m²
Plocha pozemku: 878 m²
Plocha užitná: 84 m²
Stav objektu: Po rekonstrukci
Umístění objektu: Centrum obce
Druh objektu: Cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 3 999 000 Kč

Prodej rodinného domu, 84 m², Pavlice
Exklusivně Vám nabízím ke koupi kompletně zrekonstruovanou nemovitost o dispozici 2+1 s užitnou plochou 60 m², která se nachází v obci Pavlice, okr. Znojmo.
Nemovitost prošla v minulém roce kompletní a nákladnou rekonstrukcí, původní zůstaly pouze obvodové zdi, vnitřní nosné příčky, krov a střešní krytina, to vše samozřejmě zrevidováno a pokud bylo potřeba, tak opraveno.

Bylo provedeno zateplení nemovitosti 10 cm polystyren, odizolování nemovitosti nopovou folií, odizolování podlah v obytné části a jejich zateplení, to včetně položení nové podlahové krytiny, nová je koupelna se sprchovým koutem a s WC, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - na míru, nové zárubně, včetně CPL Lamino dveří, nové štukové omítky, nové rozvody elektrické energie, včetně rozvodů na příjem televizního vysílání, odpadů, vody, zateplení stropu domu 8 cm polystyren, nová plastová okna, komplet nová klempířina, byla opravena střecha a komín s přípravou na možnost instalace vytápění krbovými kamny.

Za domem byla zbudována nová přístavba díly , nebo společenské místnosti o velikosti 24m², na navazující slunné zahradě se nachází funkční jezírko, vzrostlé ovocné stromy a k tomu nově zbudovaná pergola vybízí k příjemnému a klidnému posezení a grilování, před domem se nachází parkovací plocha pro 2 osobní automobil na vlastním pozemku a předzahrádka.

Vytápění domu je elektrické, v koupelně podlahové, pokoje vytopí moderní digitální přímotopy, nebo se nabízí možnost instalace krbových kamen.

Jak je výše popsáno, dům je v perfektní kondici, nejsou nutné žádné úpravy a dostavby, situován je dosti daleko od hlavní komunikace, tak aby Vám nabízel nerušené a klidné bydlení.
Nemovitost je ihned volná, těším se na prohlídku s Vámi.
Klesající úrokové sazby!!!! Možnost zajištění velmi výhodné financování prostřednictvím hypotečního úvěru u České spořitelny.

Doplňkové informace

Odpad: septik, jímka

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky