Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 700 m², Vysočany

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01642
Okres: Znojmo
Lokalita: Vysočany
Plocha celková: 700 m²
Plocha zastavěná: 140 m²
Plocha pozemku: 700 m²
Plocha užitná: 280 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: okraj obce
Druh objektu: smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 5 299 000 Kč
(včetně provize, právních služeb)

Prodej rodinného domu, 280 m², Vysočany
Exklusivně Vám nabízím ke koupi rodinný dům, který se nachází na velmi klidném místě v obci Vysočany, okr. Znojmo v blízkosti Vranovské přehrady.
Patrový dům prošel v minulosti několika úpravami a renovacemi, v současné době se jedná o nemovitost o dispozici 6+1, ev. je možné nemovitost rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky.
V přízemí domu, do kterého se vstupuje z krásné terasy před domem, se nachází velkorysý komunikační prostor - hala, ze které jsou postupně a samostatně přístupná ložnice a obývací pokoj, kuchyně a sociální zařízení.
Kuchyně umožňuje stolování vícečlenné rodině, bezprostředně na ni navazující pokoj je využíván v horkých letních měsících i jako ložnice majitelů, ev. místnost pro případné návštěvy a jedná se o třetí pokoj v přízemí.
Obývací pokoj a další ložnice jsou situovány do uliční části, nicméně vzhledem k provozu na této komunikaci - 5 aut denně se jedná o velmi klidné pokoje.
Po schodišti vystoupáte do I. patra, ve kterém se nachází 3 ložnice, jednu z těchto místností je možno uzpůsobit, jako kuchyni, sítě -voda, odpady je možné přivést z kuchyně, která se nachází pod pokojem a je zde možno zbudovat také druhé sociální zařízení - koupelnu s WC., z chodby této obytné části je přístup i na prostornou terasu s možností posezení.
Dům je v celkově velmi dobrém stavu, okna jsou plastová, střecha oplechovaná, ale v naprostém pořádku, elektroinstalace a veškeré rozvody jsou naprosto funkční, vytápění zajišťuje jak kotel na plyn - slouží především na podzim a na jaře, tak nový moderní kotel na tuhá paliva, který se nachází ve sklepení pod domem.
Na nemovitost bezprostředně navazují hospodářské budovy, z nichž ovšem až ta poslední a nejvzdálenější, umístěná za garáží slouží k chovu drobného domácího zvířectva, tyto stavby jsou ve velmi dobrém a udržovaném stavu, stejně tak, jako je velice dobře udržovaná celá nemovitost.
Před domem se nachází záhonky s okrasnými květinami, keři, krásně zeleným trávníkem, posezení pod markýzou, letní kuchyně, za hospodářskými budovami se nachází ploty oddělené zahrady, které jsou zčásti osázené vzrostlými plodícími stromy, zčásti užívané pro pěstování zeleniny, voda z vlastní studny poskytuje po celý rok dostatek závlahy.
Jedním slovem, dům je ve stavu nastěhovat se a bydlet, nevšiml jsem si ničeho, co by řádné a pokojné a spokojené užíváni domu bránilo.
Obec Vysočany se nachází v turisticky atraktivní oblasti Vranovské přehrady a může být využit jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, popřípadě využít jako penzion.
Prohlídkový den je naplánován na 4. června od 13.00 hodin, ale pokud by vám tento termín nevyhovoval, domluvíme se na individuální prohlídce, v prohlídkový den bude k dispozici i PENB, který se v současné době vypracovává a proto je uvedena en. třída G, dům bude uvolněn do konce letošního roku, záleží na osobní domluvě.
Přijeďte se podívat, osobní prohlídka je určitě lepší, než čtení nezáživných popisků, rád Vám nemovitost představím.

Doplňkové informace

Odpad: septik, jímka

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 263 m², Hostěradice

Prodej domu, 263 m², Hostěradice

Hostěradice
5 300 000 Kč

Prodej domu, 689 m², Stošíkovice na Louce

Prodej domu, 689 m², Stošíkovice na Louce

Stošíkovice na Louce
4 590 000 Kč

Prodej domu, 226 m²

Prodej domu, 226 m²

Suchohrdly
5 499 000 Kč

Prodej domu, 220 m², Žerotice

Prodej domu, 220 m², Žerotice

Žerotice
3 200 000 Kč

Prodej domu, 1208 m²

Prodej domu, 1208 m²

Stošíkovice na Louce
5 400 000 Kč