Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 181 m², Oblekovice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01587
Okres: Znojmo
Lokalita: Oblekovice
Ulice: Nová Oblekovická
Plocha celková: 181 m²
Plocha zastavěná: 115 m²
Plocha pozemku: 181 m²
Plocha užitná: 182 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: okraj obce
Druh objektu: cihlová
Energ. náročnost budovy: E
Stav: Aktivní
Cena: 10 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, 182 m², Znojmo
Do skromné nabídky rodinných domů ve Znojmě přidávám jeden velebný, prostorově velkorysý, pro oko příjemný a v dobrém technickém stavu.
Dům je řadový o dispozici 5+kk a nachází se na ulici Nová Oblekovická. Dům je pravidelně opečováván a blížící se padesátku by mu člověk hádal jen stěží. Patrová budova má pultovou střechu, je kompletně podsklepená, má velmi praktickou dvojgaráž, je zateplena, okna jsou plastová s dvojsklem. Fasáda v příjemné pískové barvě budí dojem čistoty a klidu. Po širokém venkovním vstupním schodišti vcházíme do předsíně s úložným prostorem, při ruce máme hned místnůstku s WC a umyvadlem. Pro maminky s kočárem či houfem dětí v zablácených botách - k nezaplacení. V bačkorách pak pokračujeme do přijímací haly, která navazuje na mohutné schodiště do prvního patra. Ihned vás obejme pocit velikosti a prostornosti, tady se nemusíte bát, že při otáčení shodíte vázičku nebo narazíte do komody, můžete tančit nebo s ozvěnou plynně recitovat Homéra. Lehce pokračujeme do obývacího pokoje, kde vás zaplaví příval světla, okna jsou po celé délce stěny a navazují na venkovní lodžii. Na velké sedačce se tu musí krásně trávit čas odpočinku a přijmout vícečetnou společnost také není problém. Na obývací pokoj je napojen prostor jídelní i vařící. Kuchyň je vybavena kvalitní kuchyňskou linkou, barovým pultíkem, okno směřuje do ulice. Jako žena hodnotím kuchyň na devět bodů z deseti. Do prvního patra se dostáváme po schodišti za jehož bezpečnost dávám ruku do ohně, i když se jistě najde rošťák, který to sjede odshora dolů po...Nahoře čtyři téměř stejné pokoje, čtyři různé příběhy jejich obyvatel. Možná se o ty se vstupem na další lodžii strhne rodinná bitka. Koupelna s rohovou vanou a dvěma umyvadly je rustikální, funkční, osobitá. Podlahy pokrývá plovoucí podlaha, parkety a dlažba. V domě je zánovní plynový kotel a karma na ohřev vody.
Zahrada za domem je tak akorát. Vkusné zátiší s dřevinami u posezení, vodní prvek, ovocné stromy, výhled do širého kraje. Ráj pro děti, pejsky i rodiče.
PENB E.
Zvu vás na prohlídku, ráda vám vše ukážu, budu vám nápomocna při plánování vašeho bydlení.

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 226 m²

Prodej domu, 226 m²

Suchohrdly
5 499 000 Kč

Prodej domu, 128 m², Suchohrdly

Prodej domu, 128 m², Suchohrdly

Suchohrdly
6 500 000 Kč

Prodej domu, 807 m², Olbramkostel

Prodej domu, 807 m², Olbramkostel

Olbramkostel
5 550 000 Kč

Prodej domu, 402 m²

Prodej domu, 402 m²

Znojmo
9 990 000 Kč