Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej rodinného domu, 180 m², Bezkov

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01784
Okres: Znojmo
Lokalita: Bezkov
Plocha celková: 536 m²
Plocha zastavěná: 276 m²
Plocha pozemku: 536 m²
Plocha užitná: 180 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění objektu: Centrum obce
Druh objektu: Cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 999 000 Kč
(včetně odměny zprostředkovatele a právních služeb)

Prodej rodinného domu, 180 m², Bezkov
Exklusivně Vám nabízím ke koupi velmi pěkný dům v obci Bezkov u Znojma.
Řadový zděný rodinný dům byl postaven a zkolaudován v roce 1979, v průběhu let byl běžně udržován a tak je díky tomu i v současné době ihned vhodný k nastěhování.
Po vstupu do domu se nachází chodba, ze které jsou samostatně přístupné všechny pokoje - obývací, dva dětské a ložnice, kuchyně, prostorná koupelna a samostatné WC.
Dva pokoje a kuchyně jsou situovány do uliční části, dva do dvorního traktu, nicméně provoz na přiléhající komunikaci je velmi malý, hlavní průjezdní cesta obcí vede o ulici výše.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, ale k dispozici jsou tři komíny, takže není problém naistalovat kotel na dřevo, nebo na jiná tuhá paliva. Střecha a krov jsou ve velmi dobrém stavu, půda je navíc přístupná z hlavní chodby a umožňuje vybudování velkorysého obytného podkroví, pokud by bylo potřeba.
Vedle domu se nachází garáž pro jedno auto, nicméně další parkování je umožněno na přilehlé klidné a dostatečně široké komunikaci sousedící s domem.
Z chodby se vstupuje do pěkné dřevěné verandy, ze které je výhled na zahradu a přes kterou také vede na zahradu a ke sklepům přístup, ve sklepích je umístěn plynový kotel, potažmo se zde mohou nacházet zásoby tuhých paliv.
Zahrada sousedí přímo s místním lesem a nabízí tolik vyhledávaný klid a pohodu, jsou zde vzrostlé ovocné stromky a umožňuje pěstování ovoce a zeleniny, na jejím konci je zbudována a uhrazena přípojka pro kanalizaci, která bude napojena již počátkem příštího roku.
Okna na domě jsou již plastová - 2012, stropy jsou trámové, střešní krytina pálená taška, el., hliníková, rozvody ocelové, ale vše je naprosto funkční, dům byl ještě nedávno obývaný.
V obci se nachází obchůdek, restaurace, mateřská školka, do Znojma je to 10 minut cesty a do Národního parku a do lesa minut pět a do školy dva kilometry.
Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, nebo může být využit komerčně.
Těším se na setkání s Vámi při prohlídce.

Doplňkové informace

Odpad: septik, jímka

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky