Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 402 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01547
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 402 m²
Plocha zastavěná: 80 m²
Plocha pozemku: 402 m²
Plocha užitná: 168 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: klidná část obce
Druh objektu: cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 9 990 000 Kč
(včetně provize a právních služeb a hezkého výhledu)

Prodej rodinného domu, 168 m², Znojmo
Ulice na Vinohradech je specifická tím, že jen jedna část řadových domů shlíží do malebného údolí řeky Dyje, právě tam, předposlední v pořadí, na konci slepé ulice se nachází dům, který Vám dnes nabízím. Co na tom, že je řadový, nezateplený, že má původní koupelny a kuchyni - mimochodem vše v tomto domě je mimořádně zachovalé a funkční, čisťounké a voňavé, ale je to TO místo, TO místo s TÍM výhledem do jihu na údolí řeky Dyje, kde vidíte a slyšíte a cítíte jen vodu, klid a zeleň a kdo vidí ještě lépe, dohlédne až na Znojemský hrad.
Zděný dům ( Ytong s cihlovou obezdívkou) se sestává ze třech podlaží, kde první se nahází v suterénu, je zde garáž pro vozidlo osobní, koupelna a k ní jeden pokojík pro návštěvy, sklad a sklep a dílna a výstup na navazující na zatravněnou terasu.
V prvním patře domu, po vstupu do zádveří, vstupujete postupně a samostatně do kuchyně se stolováním a do obývacího pokoje s balkonem přes celou šířku domu, ze kterého vedou schody na první terasu, v tomto patře se nachází také samostatná toaleta a nebyl by problém zbudovat zde i sprchový kout.
Schodiště do druhého patra se čtyřmi ložnicemi, z nichž nejmenší, cca. 10m² sloužila jako pracovna majitele a z jedné z nich je vstup na horní balkon, skýtá pohodlné bydlení i pro vícečlennou rodinu, nacházíme zde také koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a s WC, schodiště je z masivního dřeva a prosvětlené střešním světlíkem, vůbec v celém domě je spousta světla, jak by také ne, když je to ta jižní strana.
Trochu suchých technických dat přidávám též, dům jest stár 35 let, ale není to na něm poznat, okna jsou plastová, elektřina je vedena již v poctivé mědi, vytápění je ústřední teplovodní s radiátory a plynovým, 2 měsíce starým kotlem, všude čisto, sucho, příjemně, pohodově, jen bydlet..
Za domem se nachází dvě terasovité zahrady, kde ta přístupná z domu skýtá možnost vytvoření příjemného relaxačního prostředí, třebas s bazénem a ta druhá, která se nachází pod tou první ke zbudování druhého, neb zde je k dispozici i zemní sklípek na víno, tu pergolu s lavičkou zde úplně vidím.
Popsat bych mohl ještě ledasco, ale víte co, lepší bude a to pokud Vás tento dům zaujal, se přijít radši podívat, budu se těšit, zdraví Vás, Jiří

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 807 m², Olbramkostel

Prodej domu, 807 m², Olbramkostel

Olbramkostel
5 550 000 Kč

Prodej domu, 231 m², Jemnice

Prodej domu, 231 m², Jemnice

Jemnice
4 990 000 Kč

Prodej domu, 1848 m², Tavíkovice

Prodej domu, 1848 m², Tavíkovice

Tavíkovice
3 990 000 Kč