Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 373 m², Hluboké Mašůvky

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01834
Okres: Znojmo
Lokalita: Hluboké Mašůvky
Plocha celková: 373 m²
Plocha zastavěná: 373 m²
Plocha pozemku: 373 m²
Plocha užitná: 150 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Umístění objektu: Okraj obce
Druh objektu: Cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 290 000 Kč
(Včetně provize, právních služeb, projektu, stavebního povolení)

Prodej rodinného domu, 150 m², Hluboké Mašůvky
Dnes jsem Vám připravil ke koupi zajímavou nemovitost a to přízemní rodinný dům k rekonstrukci v obci Hluboké Mašůvky, ležící na jižním svahu pozemku o výměře 373m². Dům je možno nenáročně ( nebo náročně, zaleží na Vašich prioritách) zrekonstruovat podle svých představ a využít ho, jako chalupu nebo nenáročný domek k bydlení v pěkném prostředí, nepříliš vzdáleném – 8.km do města Znojma. Stávající dům je napojený na veškeré inženýrské sítě, podsklepený, v uzavřené dvorní části se nachází otevřená stodola, hospodářské stavení a vinný sklep, dům má vlastní studnu.

Dalece zajímavější je mi jeví však záměr stávajícího majitele, který se rozhodl, že na parcele, kde se dům nachází vybuduje dům zcela nový a to dle nejmodernějších požadavků na bydlení. Jeho záměrem tak byl vznik NÍZKOENERGETICKÉ stavby rodinného domu o dispozici 4+kk a to, jak jsem již zmínil, s použitím moderních technologií a materiálů. Při zachování sklepa by tak bylo nově vystavěno celé 1.N.P. včetně krovů, střešních krytin a s kompletní dispoziční změnou domu s ohledem na maximální využití plochy parcely při současném zachování vysokého komfortu bydlení.

Zamýšlené nově zbudované 1.N.P. se má skládat z předsíně, obývacího pokoje s kuchyní, tří ložnic, WC, koupelny a technické místnosti s následným vstupem do sklepa. Sklep bude zároveň využíván jako strojovna pro tepelné čerpadlo a bojler (s návaznou možností uschovaní baterií pro fotovoltaickou elektrárnu).Topení zajistí kombinace podlahového rozvodu pro systém tepelného čerpadla a krbová kamna. V interiéru je plánováno, že budou použity prvky leštěného betonu a dekorativních stěrek. Současně by modernizací prošly i prostory dvora a otevřené stodoly, zde se již fantazii nového majitele meze nekladou, přímo vybízí k vybudování útulného a krytého posezení, tzn. vznik velmi pěkné a naprosto soukromé relaxační a odpočinkové části domu. Parkování bude možné v domě kde nově vznikne garáž, tak na prostorné ploše před domem v uliční části, to je vše je mimochodem velmi dobře patrno z přiložených výkresů a vizualizací vycházejících z dat projektové dokumentace.

Pokud víte, kolik času, peněz a nervů by Vás stálo vyběhání všech příslušných povolení k výše zmiňovanému záměru přestavby domu, pak vězte, že zde je vše již za Vás vyřízeno, projektová dokumentace je zpracována, stavební povolení jest vydáno a jako velmi příjemný bonus je Vám nabízena možnost převzetí hypotečního úvěru s úrokovou sazbou na dnešní dobu nevídanou a to 2,49%.

V obci se nachází ZŠ, MŠ, koupaliště, její okolí je vhodné pro milovníky přírody a rekreace, prostě všeho co Vám dokáže do malebného údolí zasazená obec nabídnout, bonusem je výborné dopravní spojení do Znojma.

Věřím, že Vás moje dnešní nabídka zaujala, tak jako mě a budu se těšit na osobní setkání s Vámi, kde Vám dům rád představím.

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 458 m²

Prodej domu, 458 m²

Znojmo
8 499 000 Kč

Prodej domu, 600 m², Micmanice

Prodej domu, 600 m², Micmanice

Strachotice
4 199 000 Kč

Prodej domu, 133 m²

Prodej domu, 133 m²

Znojmo
Cena na dotaz

Prodej domu, 327 m²

Prodej domu, 327 m²

Znojmo
Cena na dotaz

Prodej domu, 340 m², Kasárna

Prodej domu, 340 m², Kasárna

Znojmo
5 400 000 Kč