Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 817 m², Tasovice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01718
Okres: Znojmo
Lokalita: Tasovice
Plocha celková: 817 m²
Plocha zastavěná: 190 m²
Plocha pozemku: 817 m²
Plocha užitná: 130 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: centrum obce
Druh objektu: smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 5 990 000 Kč
(cena je konečná, bez dalších poplatků)

Prodej rodinného domu, 130 m², Tasovice
Výhradní prodej rodinného domu o dispozici 4+1 s menší pracovnou, technickou místností, garáží, dílnou a zahradou, je nabídka, kterou Vám dnes představuji.
Rodinný dům prošel v minulosti velmi zdařilou rekonstrukcí, která probíhala postupně a kvalitně posledních 15-let, celý dům působí velmi útulně, osobně jsem neobjevil nic, co by bránilo jeho okamžitému užívání, nebo by vyžadovalo rekonstrukci, nebo snad i malou opravu, podlahy, koupelna, pokoje, místnosti, jakož i technický stav domu, vše je v naprosto vynikající kondici, obvodové zdivo, stropy, střecha, okna, zateplení..
Po vstupu do zádveří, kde si pohodlně odložíte oděv a obuv, vstoupíte do spojovací chodby a z ní následně do tří pokojů, ložnice se šatnou, obývacího pokoje a pokoje dětského, z něj a nebo z pokoje obývacího je přístupný i druhý dětský pokoj, veškeré tyto pokoje jsou situovány do klidové části domu, směrem do slepé ulice, za domem se již nacházejí pouze dvě další nemovitosti.
Vpravo po vstupu je moc pěkný prostor kuchyně a stolování, který díky svojí velikosti umožní pořádání klidně i rodinných oslav.
Koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou je přístupná z kuchyně, k dispozici je v domě i druhé, samostatné WC.
Do dvorku orientovaná pracovna je přístupná rovněž z prostoru kuchyně, s navazující technickou částí domu, kde je umístěna pračka, sušička a kde byla provedena kompletní instalace nových elektrických rozvodů.

Dvorek je kompletně uzavřen před okolím a skýtá absolutní soukromí pro majitele, nachází se zde posezení, vstup do menšího sklípku pod domem, vstup na prostornou a rozlehlou půdu, prostor pro chov drobného domácího zvířectva, menší zahrádka pro pěstování sezónní zeleniny a oddychový koutek s houpačkou a trávníkem pro děti, druhá zahrada, která náleží k nemovitosti se nachází přes ulici je osázená vzrostlými ovocnými stromy a má výměru 247m² .

Vstup na dvorek je jak z domu, tak přímo z uliční části a i přes garáž, kde pohodlně zaparkujete auto, vozík a nachází se zde i dílna pro drobné domácí kutilské práce.

Vytápění domu je ústřední a zajištěno jak kotlem na tuhá paliva - kat.4, tak plynovým kotlem, vodu máme jak z vlastní studny, pro potřeby zahrádky, tak pitnou z obecního řadu, napojeno na kanalizaci, osobně jsem byl sám velmi překvapen, jak nízké provozní náklady nutné k chodu domácnosti majitelé platí.

Dál už nemám co bych napsal, však, přijeďte se podívat, dům je to opravdu moc hezký a obec Tasovice, která má úplně kompletní občanskou vybavenost se nachází jen kousek od Znojma, nebudete to mít daleko.

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 205 m², Znojmo

Prodej domu, 205 m², Znojmo

Znojmo
4 999 000 Kč

Prodej domu, 2407 m², Třebelovice

Prodej domu, 2407 m², Třebelovice

Třebelovice
4 490 000 Kč

Prodej domu, 261 m², Jemnice

Prodej domu, 261 m², Jemnice

Jemnice
1 750 000 Kč

Prodej domu, 1208 m²

Prodej domu, 1208 m²

Stošíkovice na Louce
Cena na dotaz

Prodej domu, 1873 m², Tavíkovice

Prodej domu, 1873 m², Tavíkovice

Tavíkovice
5 785 000 Kč