Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 735 m², Střelice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01742
Okres: Znojmo
Lokalita: Střelice
Plocha celková: 735 m²
Plocha zastavěná: 101 m²
Plocha pozemku: 735 m²
Plocha užitná: 111 m²
Stav objektu: po rekonstrukci
Umístění objektu: klidná část obce
Druh objektu: kamenná
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 5 990 000 Kč

Prodej rodinného domu, 111 m², Střelice
Rodinný dům, který Vám dnes nabízím, se nachází ve velmi klidné a pohledy zvenčí nerušené lokalitě rodinných domů v obci Střelice u Znojma.
Střelice jsou obcí bezprostředně sousedící s Jevišovicemi, které Vám k bydlení poskytnou kompletní občanskou vybavenost.

Dům se nachází nad údolím Střelic, na kamenném ostrohu jihozápadní a slunné orientace a prošel v roce 2003 kompletní a velmi náročnou rekonstrukcí. Jedná se vlastně o dva vzájemně spojené rodinné domy, které si stávající majitelé uzpůsobili k bydlení, ale i k odpočinku. Co vše bylo na domě opraveno, nebo nově vystavěno by nemělo smysl popisovat, neboť se začalo úplně od píky a nové je tudíž úplně vše, krom silných, pevných a teplo velice dobře izolujících kamenných obvodových zdí, ale o tom se přesvědčíte sami na prohlídce.

Z obecní komunikace odbočíte přímo k domu a můžete zaparkovat, jak přímo před domem - k dispozici jsou 3 parkovací místa a prostorná garáž, která slouží zároveň, jako technická místnost pro pračku, sušičku a plynový kotel.
Ten však není jediným zdrojem tepla v domě, nejpoužívanější je pec s bustou "Čerta" (někde jsem ten obličej už viděl), na kterou narazíte ihned poté co vstoupíte do domu, vlevo se nachází krásný obývací pokoj, vpravo kompletně vybavená kuchyňská linka, vedle které se nachází koupelna s WC, veliká tak akorát.
Po dřevěném schodišti vystoupáte spolu s teplem z pece do podkroví, kde Vás očekává odpočinková místnost a dvě za sebe situované ložnice.
Vzhledem k tomu, že obývací pokoj se nachází dole, je možno, pokud by bylo potřeba, využít horní odpočinkovou místnost jako třetí ložnici.
Veškeré vybavení, které vidíte na fotografiích je součástí prodeje a zůstane v domě, vše je čisté, hezké, voňavé a jako nové.

Vedle domu se nachází samostatná stavba, která slouží k pořádání rodinných oslav, nebo k relaxaci, disponuje krbem, posezením a nouzovým lůžkem pro přespání znavených návštěvníků, na tento oddychový domek navazuje krytá pergola, ze které sejdete po pár schůdcích k zemnímu bazénu a dále na zahrádku s květinami, bylinkami a okrasnými keříky. Celé okolí domu a každý jeho metr plochy Vám skýtá naprosté soukromí, nerušeně zde můžete odpočívat a relaxovat, pro představu přikládám letní fotografii od majitelů.

Naproti domu přes ulici se nacházejí dvě terasovité zahrady a kryté parkovací místo, vše, jak je zřejmě zvykem u stávajících majitelů opět ve výborném stavu. Dům je pochopitelně napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu.

To bude vše, věřím, že se Vám dům líbí, tak jako mě a budu se těšit na prohlídku.
( a už také vím, čí je ten obličej na bustě "Čerta" na peci , je to pan Landovský, který kdysi tu pec nechal postavit, on mu ten dům dříve totiž patřil..)

Tak naviděnou..

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 1673 m², Štítary

Prodej domu, 1673 m², Štítary

Štítary
7 299 000 Kč

Prodej domu, 915 m², Dyjákovice

Prodej domu, 915 m², Dyjákovice

Dyjákovice
5 680 000 Kč

Prodej domu, 5663 m², Borotice

Prodej domu, 5663 m², Borotice

Borotice
3 990 000 Kč

Prodej domu, 7210 m², Tvořihráz

Prodej domu, 7210 m², Tvořihráz

Tvořihráz
13 990 000 Kč

Prodej domu, 540 m², Tvořihráz

Prodej domu, 540 m², Tvořihráz

Tvořihráz
1 400 000 Kč