Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej domu, 860 m²

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01815
Okres: Znojmo
Lokalita:
Plocha celková: 860 m²
Plocha zastavěná: 102.43 m²
Plocha pozemku: 860 m²
Plocha užitná: 80.79 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Druh objektu: Montovaná
Energ. náročnost budovy: B
Stav: Aktivní
Cena: 5 388 000 Kč
(Cena uvedena včetně poplatku RK.)

Prodej domu na klíč, 80,79 m², Tvořihráz
Láká Vás život na venkově? Chcete se mít kam vracet z rušného víru velkoměsta? Přejete si zařídit své bydlení bez výhrad po svém? Tak právě pro Vás tu máme řešení!!
Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek s výstavbou rodinného domu „na klíč“, v malebné obci Tvořihráz na Znojemsku.
Stavební parcela o rozloze 860m² rovinatého a velice mírně svažitého terénu přímo vybízí k představě obývat tento krásný dům s terasou, ze které si budete moci užívat každodenní výhled do okolí. Buď Vás uchvátí pohled do vesnice, nebo klidné relaxační panorama polí.
Pozemek je již plně zasíťován. Na jeho hranici najdete elektřinu, vodu, plyn i kanalizační přípojku. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Nechybí zde ani veřejné osvětlení a hotový nájezd ze zámkové dlažby.
Rodinný dům – model RAPIDO – nabízí jednopodlažní verzi rodinného domu o dispozici 4+KK. Zastavěná plocha domu činí 102,43m², užitná pak 80,79m². Tento typ bungalovu nabízí kuchyňský kout spojený s obývacím prostorem, tři další pokoje, samostatnou koupelnu s toaletou a umyvadlem. Jistě uvítáte i možnost pochozí půdy pod sedlovou střechou na uložení sezonních věcí. Dům spadá do energetické třídy "B" - tepelná ztráta domu 3330W. Bude vybaven tepelným čerpadlem voda/vzduch a radiátory, je možné dovybavit podlahovým vytápěním. V ceně je zahrnuto vypracování technické dokumetace, inženýring a kolaudace domu.
Cena uvedena za komplet – pozemek vč. RD – provedení „na klíč“. V ceně není zahrnuta realizace základové desky. V případě potřeby je možné vyřešit na klíč a konkrétně se jedná o: Hydrogeologické a radonové měření, realizace 3. vrstvé základové desky dle konkrétních požadavků a podmínek daného terénu a lokality. RD realizuje německá firma Haas fertigbau, stavící nízkoenergetické domy již více než 50 let. Má za sebou více jak 60.000 realizovaných staveb a na českém trhu je zastoupena od roku 1994.
Odkaz na dům RAPIDO: https://www.haas-fertigbau.cz/…-81
Vzniká zde malá ulice s pár novými domy, která Vám zajistí dostatečné soukromí, téměř žádný provoz a při tom si budete připadat jako byste bydleli ve vilové čtvrti.
Obec Tvořihráz je známou vinařskou obcí, nachází se na úpatí Českomoravské vrchoviny v Jevišovické pahorkatině 14km od Znojma.
Žije zde 414 obyvatel. V obci naleznete Obecní úřad, mateřskou školku, poštu v blízkých Horních Dunajovicích a ostatní občanskou vybavenost ve spádovém městě Znojmě.
Kdo má rád přírodu a památky, jistě ocení tipy na výlet jako např. Nový zámek Jevišovice, vyhlášené Znojemské podzemí, či přírodní památku Mašovický lom.
Zvu Vás na prohlídku, přijďte se přesvědčit sami :)

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky

Prodej domu, 458 m²

Prodej domu, 458 m²

Znojmo
8 499 000 Kč

Prodej domu, 600 m², Micmanice

Prodej domu, 600 m², Micmanice

Strachotice
4 199 000 Kč

Prodej domu, 373 m², Hluboké Mašůvky

Prodej domu, 373 m², Hluboké Mašůvky

Hluboké Mašůvky
2 290 000 Kč

Prodej domu, 133 m²

Prodej domu, 133 m²

Znojmo
Cena na dotaz

Prodej domu, 327 m²

Prodej domu, 327 m²

Znojmo
Cena na dotaz