Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej chaty / chalupy, 714 m², Mešovice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01523
Okres: Znojmo
Lokalita: Mešovice
Plocha celková: 714 m²
Plocha zastavěná: 140 m²
Plocha pozemku: 714 m²
Plocha užitná: 80 m²
Stav objektu: dobrý
Umístění objektu: klidná část obce
Druh objektu: smíšená
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Rezervace
Cena: 2 590 000 Kč
(Včetně provize a právních služeb. Majitel si vyhrazuje právo aukce.)

Prodej rodinného domu, 80 m², Uherčice
Když jsem napsal do popisky této chalupy - na konci obce -, tak jsem se sám sobě zasmál, neb kde určit, kde se ve vesnici, kde je snad 40 čísel popisných nachází začátek a konec chce opravdu odvahu..
Když jsem před lety začal dělat realiťáka, jel jsem zrovínka do týhle vesničky, když jsem se ptal známejch, kde to je a koukal do mapy, bylo mi řečeno, že tam, kde lišky dávají dobrou noc a když jsem tam jel, tak jsem na tu lišku na cestě fakt narazil, bylo to dokonalý.. Průběhem doby a plynutím času člověk tak nějak zmoudří, prý, já tomu říkám sentiment, takže když jsem přijel tentokrát vzpomínka se vrátila, ale z jiný strany, tam kde lišky dávají dobrou je najednou bezva lokalita, bez hluku, stresu, lidí.. Sedím a koukám, ptáci zpívají, vítr fouká, slunko svítí, paní domácí uvařila kafe a mně se nechtělo nic, ani fotit..

A i když bych radši posekl trávu na dvorku, tak jsem vstal, protože jsem pořád ten realiťák a fotit jsem nakonec šel.
Domek z cihel smíšených, s krovem dřevěným a s možností vybudování podkroví obytného, taškou bobrovkou, okny dřevěnými, podlahami betonovými a nebo dřevěnými, elektrikou třífázovou, vodou z vlastní studny, ložnicemi dvěmi, kam slunko ráno zasvítí a obývákem prostorným, vedle kuchyně se nacházejícím, koupelnou i záchodem, zápražím, kde se dobře sedí, posezením s krbem, kde se dobře relaxuje, dvěma kolnami, kam dáte auto a sekačku a potokem pod domem a sklepem za domkem.

Prostě klid a pohoda a jestli chcete chalupu a nebo dům k bydlení, můžete míti oboje, zaleží jen a jen na Vás...
A až Vás přestane bavit grilovat maso, opékat špekáčky, sekat trávu a porůznu si domek zvelebovat, můžete naskočit na kolo a vydat se cestou – necestou, polem – nepolem, do luhů, hájů místních i v sousedství země rakouské, cestami zpevněnými i nezpevněnými, s provozem nevelikým, nebo jen do sousedních Uherčic skočit omrknout zámek, rybník, hospodu a zmrzlinárnu.

Do obce zdejší i vedlejší, dojíždí autobus v hodinových intervalech, čili do Znojma a obcí okolních se také pohodlně dostanete.
Tak zavolejte a sami uvidíte, zdraví a těší se na Vás, pořád ještě realiťák, Jiří

Doplňkové informace

Elektřina 230 V, 380 V

Odpad: jímka

Voda: zdroj pro celý objekt, rozvod studené a teplé vody

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky