Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej chaty / chalupy, 29 m², Chvalatice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01660
Okres: Znojmo
Lokalita: Chvalatice
Plocha celková: 29 m²
Plocha zastavěná: 29 m²
Plocha pozemku: 29 m²
Plocha užitná: 15 m²
Stav objektu: dobrý
Umístění objektu: polosamota
Druh objektu: cihlová
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 1 390 000 Kč
(Cena je kompletní včetně právního servisu a provize RK)

Prodej chaty, 15 m², Chvalatice
Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním určenou k rekreaci a odpočinku nacházející se v první řadě u řeky Dyje v Katastrálním území obce Chvalatice.

Chata má podlahovou plochu cca 10 m², v podkroví přístupném po žebříku je plocha 4 m² (část na spaní) a 2 m² (odkládací prostor). Topení zajistí kamna na tuhá paliva, voda se odebírá ve studánce cca 100 m od chaty. Elektřina zde není k dispozici, budoucí majitel může zvážit instalaci solárního panelu nebo další alternativy.

Před chatou je terasa s krásným výhledem na řeku, vedle chaty je zděné ohniště. Pod chatou se nachází suché wc a sklep o rozměru cca 8m² ve kterém je ve skále vytesaný prostor pro uchovávání potravin.

Cesta k této ,,chaloupce,, je lesní, klikatá. Avšak pokud máte čtyřkolku nebo auto do terénu, zvládnete zaparkovat cca 100 m od chaty, zbytek dojdete po lesní pěšince. Pokud máte osobní auto, se kterým si troufnete, můžete zaparkovat v lese cca 300 m od chaty. Pro majitele je parkování zdarma, pro další auta je nutné vyřídit povolení.

Chata se nachází na pozemku Lesy ČR, platí se zde roční pronájem cca 500 Kč/rok a obci Chvalatice za svoz odpadů cca 500 Kč/rok.

První prohlídkový den bude 9.7.2022 - prosím zarezervujte si včas Váš termín.

Doplňkové informace

Odpad: jímka

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky