Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej bytu v osobním vlastnictví, 127 m², Vranov nad Dyjí

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01813
Okres: Znojmo
Lokalita: Vranov nad Dyjí
Ulice: Bítovská
Dispozice: 4 + kk
Plocha celková: 127 m²
Plocha užitná: 150 m²
Stav objektu: Dobrý
Umístění objektu: Centrum obce
Druh objektu: Cihlová
Vlastnictví: Osobní
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 2 499 000 Kč

Prodej bytu 4+kk, 150 m², Vranov nad Dyjí
K prodeji nabízíme mezonetový byt v turisticky žádané lokalitě Vranov nad Dyjí. Tento byt byl úspěšně provozovaný jako penzion se čtyřmi pokoji a společným sociálním zařízením. Součástí prodeje jsou také dvě nebytové jednotky v budově - využívané jako skladovací prostory (15 m² a 5 m2) a dále podílové spoluvlastnictví na pozemku vedle budovy.

Velkou výhodou je samotná poloha bytu - nachází se pouze 500 m od hlavního parkoviště u hráze přehrady Vranov nad Dyjí, kde je v hlavní sezonu centrum dění. Najdete zde několik restaurací, možnost vyhlídkové plavby parníkem... postupně dojdete až k ikonickému mostu, který Vás dovede na Vranovskou pláž. Nemovitost je zároveň 500 m od centra městysu Vranov nad Dyjí, kde najdete také několik restaurací, poštu, lékárnu, ZŠ, MŠ... Dále zámek, který jistě znáte nejen z pohádek je pouze 1 km od této nemovitosti. Další vyžití v této lokalitě je V'RUN OFF' park - kde se zabaví celá rodina. Pokud se rozhodnete koupit tuto nemovitost jako investici, určitě budete mít Vašim hostům co nabídnout a nudit se zde rozhodně nebudou. Na druhé straně přehrady najdete také zámek Bítov, nebo zříceninu hradu Cornštejn. Vše je zde krásně propojeno cyklotrasami a turistickými stezkami.

Nemovitost nabízíme s kompletním vybavením, které vidíte na fotografiích. Doporučujeme projít si virtuální prohlídku, kde vidíte přesný půdorys a stav nemovitosti.

Vytápění je řešené elektrickými přímotopy. Jednotka je napojena na místí vodovod a kanalizaci.

Zaujala Vás tato nemovitost?
Zavolejte mi a domluvíme si termín prohlídky.

Klára Városi - Vaše realitní makléřka

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky