Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej bytu v osobním vlastnictví, 180 m², Znojmo

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01526
Okres: Znojmo
Lokalita: Znojmo
Ulice: Jana Palacha
Dispozice: 4+1
Plocha celková: 180 m²
Plocha užitná: 150 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: centrum obce
Druh objektu: cihlová
Vlastnictví: osobní
Energ. náročnost budovy: G
Stav: Aktivní
Cena: 7 190 000 Kč
(včetně provize a právních služeb)

Prodej bytu 4+1, 180 m², Znojmo
Tak na tento byt jsem se šel podívat dvakrát, poprvé abych řekl, co si o tom jako myslím a podruhé, abych ho doslova urval do svojí nabídky.
Exklusivní, dispozicí, velikostí a stavem naprosto úchvatný podkrovní, prostorný, světlý, jedinečný, ohromující... Netuším, kolik ekvivalentů obdivu existuje, ale tenhle je prostě krásnej.
Vstoupíte do domu z 19. století, nacházejícího se nedaleko náměstí Komenského, po schodišti vystoupáte do třetího patra, otevřete dveře a začíná nirvána prostoru, vkusu, plochy, světla, pohody, dřeva, tepla....
Již samo přístupové schodiště bytu, sloužící jako předsíň Vás zaujme obložením z lícovaných cihel a světlem, z něj vstoupíte do prostoru obývacího pokoje bijícího Vás do očí svojí velikostí s navazující na z lícovek udělanou kuchyní se stolováním, do prostoru s přiznanými trámy, vysokými stropy, se vstupem do zakryté terasy orientované na znojemský stadion.
Z prostoru obývacího pokoje je vstup do tří naprosto jedinečných prostorných a klidných ložnic, koupelny, pracovny a šatny, jejíž velikost se až horního krovu dotýká.
Byt byl kompletně a nákladně vystavěn v roce 2001, kvalitní trámoví bylo ponecháno ošetřeno a přiznáno v interiéru, zbylé bylo vyměněno za nové, izolace 30cm zaručí dostatečnou teplenou pohodu jak v zimních, tak letních měsících, část bytu orientovaná do dvora byla nadezděna a zateplena, celý byt byt pod podlahami a nad původním stropem zpevněny traverzami, VZ plechy a zality betonovou deskou, nová je kompletní elektroinstalace, plynové ústřední topení, okna, štuky, voda, veškeré rozvody, prostě nové je úplně vše a navíc je vše opravdu krásné.
V domě bydlí klidní a milí sousedé, k dispozici domu je prostorný zatravněný a udržovaný dvorek, k bytu je samozřejmě k dispozici sklep v suterénu domu.
Prohlídky jsou možné po domluvě, byt bude uvolněn na příjemné strávení letošních Vánoc a Nového Roku, majitel se navíc rozhodl cenu mimořádně snížit o 800.000.- Kč do konce roku 2021

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky