Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej bytu v osobním vlastnictví, 88 m², Znojmo

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01482
Okres: Znojmo
Lokalita: Znojmo
Ulice: Na Kolbišti
Dispozice: 3+kk
Plocha celková: 88 m²
Stav objektu: ve výstavbě (hrubá stavba)
Umístění objektu: centrum obce
Druh objektu: cihlová
Vlastnictví: osobní
Energ. náročnost budovy: B
Stav: Aktivní
Cena: 4 684 600 Kč

Prodej bytu 3+kk, 88 m², Znojmo
Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi byt 3I nově vybudovaného bytového domu nedaleko centra Znojma. Byt se nachází ve 3.NP na ulici Na Kolbišti. Jedná se o čtyřpodlažní dům s bytovými jednotkami o dispozici 2 + kk, 3 + kk a 4+kk.
Výměra bytu je 88,9m². K bytu náleží balkon o velikosti cca 4,5m². Pro parkování bude možné dokoupit garážové stání v přízemí domu.
Bytový dům bude nabízet moderní bydlení v rámci současného designu. Byty budou orientovány na východ i západ a nový majitel z nich bude mít nádherný výhled na Znojmo. Každý byt spadá do energetické třídy B, tudíž velmi nízké náklady na bydlení.
Obvodový plášť tvoří cihelné bloky Porotherm, zateplené grafitovým polystyrenem o tl. 20cm, 7mi komorová plastová okna s izolačním trojsklem. Kupující si může vybrat z vysokého standardu dlažeb, obkladů, dveří s obložkami MASONITE, plovoucích podlah, vše je již zahrnuto v ceně a čeká pouze na Váš výběr. Uvnitř domu bude nerezové zábradlí. Na balkonech a terasách bude položena dřevoplastová podlahová prkna (WPC), vnější zábradlí balkonů a bude ocelové zinkované s plošnou výplní, zastřešení objektu je řešeno lehkou plechovou krytinou Satjam Rapid. Samozřejmostí je i výtah pro Vaše pohodlí. Do všech bytů bude instalován rychlý internet a kabelová televize. Dům bude napojen na všechny IS.
Předpokládaný konec výstavby 3/2022.

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky