Facebook stránka Instagram
Volejte 800 800 283

Prodej bytu v osobním vlastnictví, 73 m², Přímětice

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Evidenční číslo: NP01693
Okres: Znojmo
Lokalita: Přímětice
Ulice: Horníčkova
Dispozice: 3+1
Plocha celková: 73 m²
Stav objektu: velmi dobrý
Umístění objektu: centrum obce
Druh objektu: panelová
Vlastnictví: osobní
Energ. náročnost budovy: C
Stav: nezverejnovat
Cena: 3 699 900 Kč
(Včetně odměny zprostředkovatele a právních služeb.)

Prodej bytu 3+1, 73 m², Znojmo
Exklusivně Vám nabízím ke koupi velmi pěkný byt o dispozici 3+1 s komorou a dvěma sklepy - přičemž jeden z nich se nachází na patře u bytu, na ulici Horníčkova ve Znojmě.
Byt se nachází v šestém patře revitalizovaného domu, která spočívala v kompletním zateplení obvodového pláště budovy, výměny oken a vstupních dveří do domu, instalacemi prostorných lodžií, zvonků a čipového odemykání, instalací nového výtahu, v letošním roce dojde k rekonstrukci prostoru schodiště.
Byt je orientován na jihovýchodní stranu, takže posezení při ranní kávě je s výhledem do krajiny a odpoledne Vás již netrápí přímé sluneční paprsky.
V bytě je samostatné WC a koupelna, jedná se o jedinou část, která nebyla rekonstruována, samozřejmostí je prostorná kuchyně s vestavnými spotřebiči, nové podlahy, z nichž původní - dřevěné zůstaly pouze v prostoru obývacího pokoje.
V kuchyni se pohodlně posadí 4 osoby ke společnému stolování, dále byt nabízí dvě velmi pěkné ložnice a prostorný obývací pokoj.
Dům ve kterém se byt nachází je umístěn do klidové části sídliště, v blízkosti se nachází škola, školka, bazén, volejbalové hřiště - 30 metrů od domu a zastávka MHD 100 metrů od domu, parkování je v okolí domu.

Byt má celkové náklady na provoz, včetně fondu oprav, 5000.- Kč, je napojen na optický kabel s vysokorychlostním internetem.
Nemovitost bude uvolněna do 30.8.2023 a tato skutečnost již byla zohledněna v ceně, nicméně po vzájemné dohodě s prodávajícími se dá i tento termín uvolnění nemovitosti upravit.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, neváhejte se na mě obrátit.

Doplňkové informace

Odpad: kanalizace

Plyn: plynovod

Výtah: Ano

Kontaktujte makléře

Makléř zakázky

Mapa

Podobné nabídky